Google Ads

Google Ads, Google’ın açık arttırma yöntemi ile müşterilerinin reklamlarını yayınladığı bir reklamcılık sistemidir. Google Ads’ in çeşitli reklam modellerini kullanarak Google arama motorunda, internet uygulamalarında, web sitelerinde ve Youtube’da işletmenizin hedef kitlesine ulaşabiliyoruz. 

Dijital Örümcek tarafından yapılacak başarılı bir Google Ads çalışması ile; 
  • Düşük maliyetlerle müşterilerinize ulaşıyoruz, 
  • Dijitalde işletmenizin bulunur olmasını sağlıyoruz, 
  • Satışlarınızı arttırıyoruz, 
  • Markanızın bilinirliğini arttırıyoruz, 
  • Anlık olarak ölçümleme yapabiliyoruz, 
  • Reklam kampanyanızı raporlayabiliyoruz, 
  • Ürün ve hizmetlerinizi alıcıya en hızlı şekilde gösterebiliyoruz. 
Reklam Modelleri

Google ile oluşturulabilecek reklam kampanyası modelleri

Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı ile hedeflenen kitleye, doğru zamanda ve stratejik biçimde mesajınızı ulaştırabilirsiniz. Kullanıcılar favori web sitelerinde gezinirken, arkadaşlarına YouTube videosu gösterirken, Gmail hesaplarını kontrol ederken veya mobil cihaz ve uygulamalar kullanırken hedeflenen Görüntülü reklamlarla kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur.

Alışveriş Reklamları

Eğer bir perakendeciyseniz online ve yerel mağzanızı tanıtmak, web sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha uygun potansiyel müşteriler bulmak için Google Alışveriş Reklam Ağı ile kampanyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Video Reklamları

Google Video Reklamları ile birçok video biçimiyle etkileyici video kampanyaları oluşturarak YouTube'da ve video iş ortağı sitelerinde müşterilerle farklı yollardan etkileşime geçebilirsiniz.

Evrensel Uygulama Reklamları

Google uygulama kampanyaları için reklamlar tek tek tasarlanmaz. Bunun yerine, farklı ağlar üzerinde çeşitli biçimlerde reklamlar tasarlamak için uygulamanızın mağaza girişine ait resimlerden, videolardan, öğelerden ve reklam metni önerilerinizden yararlanırız. Uygulama kampanyaları Arama, Google Play, YouTube, Google Arama Ağı'ndaki Keşfet ve Google Görüntülü Reklam Ağı dahil olmak üzere uygulamalarınızı tanıtmanızı sağlar.
logo

Arama Ağı Reklamları

Anahtar kelimeleriniz bir kullanıcının aramasıyla alakalı olduğunda reklamlarınız Google arama sonuçlarıyla birlikte ve diğer arama sonucu sitelerinde gösterilebilir. Google Arama Ağı siteleri: Reklamlar, Google Arama'da arama sonuçlarının üzerinde veya altında gösterilebilir. Google Play, Alışveriş sekmesi, Google Görseller, Google Haritalar ve Haritalar uygulamasında arama sonuçlarının yanında, üzerinde veya altında gösterilebilir.

Alanında uzman ekibimizle birlikte yapacağımız Google Ads reklam çalışmalarıyla; markanızın tanınmasına, ürün ve hizmetlerinizin satışını arttırmanıza yardımcı olabiliriz.