Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemli?

Sosyal medya kişilerin ve toplulukların sosyal, kültürel, ekonomik konular ve gündem hakkında, duygu ve düşüncelerini paylaştıkları sanal ağlardır.

Tüketiciler sosyal medya üzerinden zaman ve mekan sınırlaması olmadan ilgi alanlarına yönelik tercihlerini yapabilmektedir.

Günümüzde birçok işletme hedef kitlesine sosyal medya üzerinden ulaşarak, firmasını ve ürünlerini tanıtmaktadır. Dijital platformlarda yer almayan marka ve işletmeler bulundukları lokasyonla sınırlı kalmakta, sosyal mecralarda olmadıkları için bir süre sonra hatırlanamaz hale gelmektedir.

Alanında uzman olan sosyal medya ekibimizle, dijital platformların gücünü harmanlıyor ve firmanızın sosyal mecralarda görünürlüğünü olmasını sağlıyoruz.

Dijital Örümcek’ in alanında uzman sosyal medya uzmanları ile yapılacak etkili bir çalışma ile işletmenizin sosyal mecralarda ;

  • Marka bilinirliğini arttırıyoruz,
  • Markanıza özel topluluk oluşturuyoruz,
  • İtibar yönetiminizi yapıyoruz,
  • Reklam yönetiminizi yaparakürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşteri kitlenize tanıtıyoruz,
  • Sosyal medya reklamları ile satışlarını arttırıyoruz,
  • Mevcut müşterilerine sizi hatırlatıyoruz,
  • Web sitesi trafiğinizi arttırıyoruz,
  • Yapılan yorumları, gelişim ve iyileştirme fırsatı olarak kullanmanızı sağlıyoruz.

Sizde daha fazla zaman kaybetmeden markanızın sosyal medya yönetimi için  Dijital Örümcek’ i tercih edebilirsiniz.

Instagram ile hesaplarınızda kullanacağınız görsellerle tıpkı dijital bir katalog misali ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

LinkedIn ile kurumsal bağlantılar kurarak B2B alanında iş birliği yapabilir ve birçok profesyonel ile bir araya gelebilirsiniz.

SnapChat ile genç takipçi sayısı fazla olan bu sosyal medya kanalında eğlenceli içerikler oluşturarak ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

YouTube ile firmanız, ürün ve hizmetleriniz hakkında hedef kitleye bilgi verebilirsiniz.

Facebook ile bunların hepsini yapabilirsiniz

Sosyal Medya Paketlerimiz

Content Paket

Content sosyal medya paketi, başlangıç düzey bir sosyal medya paketidir. Bu sosyal medya paketinde işletmenin tercihine göre kurumsal kimliğine uygun logo çalışması yapılır.

Premium Paket

Premium sosyal medya paketi marka ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak orta düzey bir sosyal medya paketidir. Hedef kitleye yönelik iki adet sosyal medya kanalı belirlenir ve bu hesaplar profesyonel sosyal medya uzmanlarımız tarafından yönetilir.

Premium 360 Paket

Premium 360 sosyal medya paketi marka ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, üst düzey bir sosyal medya paketidir. Premium paketten farkı; A’dan Z’ye tüm süreçlerin bütünsel bakış açısıyla, alanında uzman sosyal medya uzmanlarımız tarafından yönetilmesidir.

Exclusive 360 Paket

Exclusive sosyal medya paketi Premium 360 sosyal medya paketi ile benzerlik göstermektedir. Premium 360 Sosyal Medya Paketi’ne ek olarak bu pakette dört adet sosyal medya hesabı yönetilir ve 2 set şeklinde video çekimi yapılır.